• Antalya’nın doğa harikası plajlarından İncekum kıyısında konumlanan Pegasos Resort, Pegasos Planet sınırları içerisinde eşsiz bir tatil cenneti olarak misafirlerini ağırlıyor.

  53 bin metrekare alan üzerine kurulu olan tesis, Her Şey Dahil konsepti ile hizmet veriyor. Aile boyu tatiller için zengin olanaklar sunan Pegasos Resort; denize sıfır konumu, sengin açık büfe menüsü ile hizmet veren ana restoranı, 4 farklı a la carte restoranı, muhteşem plajı, açık yüzme havuzları ve günün her anından keyif alacağınız aktivite seçenekleri ile her anı dopdolu bir tatil için sizi bekliyor.

  Avsallar merkeze 2 km uzaklıktaki Pegasos Resort; Alanya merkeze 28 km, Antalya şehir merkezine ve Antalya Havalimanı’na ise 95 km uzaklıkta yer alıyor.

 • TUI Travel Hotels Türkiye, dünyanın önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan TUI’nin otelcilik alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir yan kuruluşudur. 

  Merkez ofisi Antalya’da bulunan bulunan TUI Hotels & Resorts Türkiye, TUI BLUE, TUI MAGIC LIFE  ve Robinson Club gibi %100 TUI’ye ait uluslararası markalarla beraber, TTH ve TT Hotels Türkiye adı altında toplam 21 otel ile faaliyetlerini yürütmektedir. 

  Otuz yılı aşkın turizm deneyimi ve zenginleştirilmiş konseptler ile herkese özel tatil anlayışını benimseyen TUI Hotels & Resorts Türkiye, sürdürülebilir turizm anlayışı, güvenilirliği ve rakiplerinden ayrışan servis ve kalite anlayışı ile Türk misafirperverliğinin önemli bir temsilcisidir. 

  Markalarımız ile igili daha ayrıntılı bilgiyi aşağıda web site adreslerinden alabilirsiniz.

   www.tuigroup.com

  www.tui-blue.com

  www.tuimagiclife.com

  www.robinson.com