• Akdeniz kıyıların en sevilen tatil beldelerinden Alanya’da bulunan Pegasos Royal, denize sıfır konumu ve farklı yaş gruplarına hitap eden zengin aktivite olanakları ile bölgenin ilgi gören otelleri arasında yer alıyor.

  31 bin metrekare alan üzerine kurulu olan tesis, 2004 yılından beri hizmet veriyor. TT Hotels Türkiye ailesinin bir üyesi olan ve Her Şey Dahil konsepti ile misafirlerini ağırlayan tesis, zamanın dolu dolu geçeceği bir tatil atmosferi sunuyor. 

  Akdeniz’in en güzel koylarından İncekum’da, uzun kumsalı ve eşsiz denizi ile yaz günlerinin tadını çıkarabileceğiniz Pegasos Royal’de, plaja alternatif olarak bir su parkı mevcut. Alanya’nın en büyük kaydıraklarından birine ev sahipliği yapan Captain Nemo’s Castle su parkı,  hem çocuklar hem de yetişkinler için tatilde eğlencenin merkezi oluyor.

  Dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranları, SPA olanakları, eğlence dolu aktiviteleri, şovlar ve gösteriler ile çocuk kulübü gibi olanaklar, Pegasos Royal’in renkli dünyasında sizi bekliyor!

  Pegasos Royal, Avsallar’a 3 km, Alanya merkeze 28 km, Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na 65 km ve Antalya Havalimanı’na 95 km mesafede konumlanıyor.

 • TUI Travel Hotels Türkiye, dünyanın önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan TUI’nin otelcilik alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir yan kuruluşudur. 

  Merkez ofisi Antalya’da bulunan bulunan TUI Hotels & Resorts Türkiye, TUI BLUE, TUI MAGIC LIFE  ve Robinson Club gibi %100 TUI’ye ait uluslararası markalarla beraber, TTH ve TT Hotels Türkiye adı altında toplam 21 otel ile faaliyetlerini yürütmektedir. 

  Otuz yılı aşkın turizm deneyimi ve zenginleştirilmiş konseptler ile herkese özel tatil anlayışını benimseyen TUI Hotels & Resorts Türkiye, sürdürülebilir turizm anlayışı, güvenilirliği ve rakiplerinden ayrışan servis ve kalite anlayışı ile Türk misafirperverliğinin önemli bir temsilcisidir. 

  Markalarımız ile igili daha ayrıntılı bilgiyi aşağıda web site adreslerinden alabilirsiniz.

   www.tuigroup.com

  www.tui-blue.com

  www.tuimagiclife.com

  www.robinson.com