• TUI BLUE GRAND AZUR'A HOŞ GELDİNİZ!

   

   

  Marmaris-İçmeler sahil şeridi arasında bulunan TUI BLUE Grand Azur, denize sıfır konumu ve 5 yıldızlı hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırlıyor. 22 bin metrekare alan üzerine kurulu tesis 1991 yılından beri hizmet veriyor. 2013 yılında tüm odaları, 2019 ve 2020 yıllarında ise genel alanları yenilenen tesis; zarif mimarisi, şık dekorasyonu ve özenli hizmetleriyle Marmaris’in muhteşem doğasını üst düzey bir konfor ile buluşturuyor.

  Her yıl nisan ve ekim ayları arasında hizmet veren TUI BLUE Grand Azur, körfezin en güzel noktasında, mavi bayraklı plajı ile yaz tatillerinin Marmaris’teki vaz geçilmez adreslerinden biri. Farklı konaklama alternatifleri sunan 324 odası ve 648 yatak kapasitesi ile hizmet veren tesis, her yaştan misafire hitap eden zengin olanakları ile öne çıkıyor.

  Eşsiz Marmaris ve Adalar manzarasına hakim konumdaki tesis; konforunuz için her detayın düşünüldüğü odaları, keyifli restoranlarında özenle hazırlanmış lezzetleri, kapalı ve açık havuzları, otelin yanındaki çocuk oyun alanları, aktivite olanakları ve SPA alanıyla unutulmaz bir tatil için sizi bekliyor.

  Eğlence, alışveriş ve yeme-içme olanakları ile dolu Marmaris’in merkezine sadece 2 km mesafede konumlanan TUI BLUE Grand Azur; Muğla’ya 60km, Dalaman Havalimanı’na ise 90 km uzaklıkta bulunuyor.