• Doğayla, denizle ve eğlenceyle dost bir tatil için yeriniz hazır! 

    Antalya’da hem doğayla baş başa kalmak hem de aile boyu eğlenceyi yaşamak isteyenlerin adresi TUI BLUE Palm Garden… Yemyeşil bir arazide, temiz havanın ve Akdeniz mavisinin tadını çıkarmak için bu deneyime ortak olun. Çevre dostu yaklaşımı, göz alıcı plajı ve tatilin her dakikasına renk katan geniş aktivite olanaklarıyla TUI BLUE Palm Garden, sizi unutamayacağınız bir tatile çağırıyor!

    TUI BLUE Palm Garden, Manavgat ve Alanya arasında Kızılağaç mevkiinde misafirlerini ağırlıyor. 2005 yılında göz alabildiğine uzanan, 83.700 m²’lik bir alana kurulan tesis, 2016 yılında detaylı bir renovasyon çalışmasından geçerek yenilendi. TUI BLUE Palm Garden, Güvenli Turizm Sertifikası’na ve Yeşil Anahtar Ödülü gibi birçok prestijli ödüle sahip.

    Denize sıfır konumda yer alan tesisin, kum ve küçük çakıl taşı karışık bir sahili bulunuyor. Tesisin; palmiyelerle çevrili bahçesinde bulunan 2 katlı villalarında konforlu bir konaklama deneyimi sizi bekliyor. Tatil boyu temiz havanın yemyeşil bir atmosferin tadını çıkaracağınız tesis 15 bloktan oluşuyor. 363 odası bulunan tesis, 726 yatak kapasitesine sahip.

    TUI BLUE Palm Garden, eğlenceli su kaydıraklarının bulunduğu dev havuzu ve spor ile eğlenceyi buluşturan zengin aktiviteleriyle her yaştan misafirlerine dopdolu bir tatil ortamı sunuyor. 

    TUI BLUE Palm Garden, Antalya Havalimanı’na 70 km, Manavgat’a 12 km, Side’ye 17 km uzaklıkta konumlanıyor.  Antalya merkeze 80 km mesafedeki tesise; Manavgat ve Side’den dolmuş bağlantısı ile gidebilirsiniz. Dilediğiniz zaman resepsiyondan taksi çağırılmasını isteyebilirsiniz.