• Aile boyu keyifli bir tatile hazır mısınız? Muğla’nın doğal güzellikleri arasında eşsiz bir tatil yapın.

  Ege’nin masmavi suları ile göz alabildiğine yeşil doğası TUI Blue Sarıgerme Park’ta sizi bekliyor. Altın renkli kumsalı, geniş bahçesi, lezzetli restoranları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine eşsiz bir tatilin kapılarını aralayan tesis, Mavi Bayrak ödüllü plajıyla da öne çıkıyor.

  Blue Sarıgerme Park’ta, Ege’nin doğal güzellikleri ile baş başa olacağınız huzur dolu bir tatil sizi bekliyor. Yeşillikler içinde yer alan ana bina ve villalardan oluşan tesisin geniş, bakımlı ve yemyeşil bahçesinde dinlendirici anlar yaşayabilirsiniz. Dilerseniz bahçedeki hamaklarda dinlenebilir veya tesisin konforlu dinlenme alanlarında sessizliğin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

  Gün boyu seçkin tatların sunulduğu restoranlarda unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkabilir, farklı konseptlerdeki barların zengin içecek seçeneklerini deneyebilirsiniz.

  Tesisin SPA alanında profesyonel terapistler eşliğinde masaj ve bakım uygulamalarından yararlanabilir, tüm yılın yorgunluğundan arınabilirsiniz.
  Tatilde de zinde kalmak isteyen misafirler için donanımlı bir spor salonu mevcut. Ayrıca dağ bisikleti turları, tenis, grup fitness aktiviteleri gibi çeşitli spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Tatil boyunca eğlence dolu aktivitelerle keyifli vakit geçirmek isteyenler için canlı müzik, DJ performansları, havuz aktiviteleri ve turnuvalar bulunuyor.

  TUI Blue Sarıgerme Park, Dalaman Havalimanı’na 15 km, Fethiye’ye 60 km ve Muğla’ya 95 km mesafede konumlanıyor.

 • BİSİKLET DOSTU-BIKE FRIENDLY

  TUI BLUE Sarıgerme Park;

  Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya hedefi ile çevre dostu uygulamalara kurulduğu günden bu yana destek veren ve vermeye devam eden örnek bir işletmedir. Sporun her dalında ve seviyesinde desteğe açık bir tesis olarak bisiklet kullanımının sürdürülebilir ulaşım modellerinin biri olduğunun farkındayız. Temiz bir çevre ve daha az hava kirliliği için ‘’Bisiklet Dostu İşletme‘’ olmak öncelikli hedeflerimizden biridir. Bununla birlikte, oluşan hava kirliliğini minimum düzeye indirerek artan hareket düzeyimiz ile sağlık seviyemizi en üst seviyelere çıkarmayı hedeflediğimizi ve daha sağlıklı bir nesil için burada olduğumuzu bildirmek istiyoruz.

  Kültür ve Turizm Bakanlığının sürdürülebilir turizm kapsamında bisiklet turizminin teşvik edilmesi konusunda TUI BLUE Sarıgerme Park olarak bisiklet dostu işletme (Bike Friendly) politikasına tüm yönetici ve çalışanlarımızla destek vermekteyiz. Bisiklet sever yerli yabancı tüm konuklarımıza hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

  Düzenli aralıklarla deneyimli bir bisikletçinin liderlik ettiği çeşitli dağ bisikleti turları düzenliyoruz. Farklı zorluk seviyelerinde çeşitli rotalar bulunmaktadır. İster başlangıç seviyesinde ister deneyimli bir dağ bisikletçisi olan herkes için sunulan birçok tur vardır.

  Yaralanmaları önlemek için uygun spor kıyafetleri giyilmesi kesinlikle büyük önem taşımaktadır. Bisiklet, kask, içecek şişesi ve diğer ekipmanlar tarafımızca size sağlanacaktır. Katılımcı yaşı minimum 16’dır.

  Ara sıra serinletici içecekler ve ufak atıştırmalıklar için bölgeye özgü lokantalar ziyaret edilebilir bu sebep ile yanınızda para bulundurulmasını öneririz.

  Ön rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyonunuzu BLUE App uygulamasının “Dağ Bisikleti Rezervasyon” bölümünden yapabilirsiniz. Arzu edildiği takdirde BLUE App rehberlerimiz ile de irtibata geçebilirsiniz.

  Bisiklet Dostu Misafirlerimiz İçin Sunduğumuz Hizmetler;

  • Bisikletlerin park edilmesine ve emniyet alınmasına yönelik donanımı bulunan park alanı
  • Bisikletlerin yıkanabilmesi yıkama alanı
  • Bisiklete bakım ve tamir yapabilme imkânı bulunan tamir atölyesi ve yetkili personel imkânı
  • Bisiklet turuna çıkan misafire kask ve çanta hizmeti

  Rotalar

  • Başlangıç Seviyesi Turu                26 km                         *
  • Aşı Plaj Turu                                    30 km                                     **
  • Ortaca Pazarı Turu                         44 km                         **
  • Dalyan Şehir Turu                          46 km                         ***
  • İztuzu Plaj Turu                               44 km                         ****
  • Ortaca Orman Turu                        60 km                         ****
    

  Zorluk Dereceleri

  *          Kolay              **         Orta                ***       Zor                  ****      Çok Zor