•  Antalya’nın tatil cenneti Belek’te, her yaştan misafire hitap eden hizmetleriyle TUI MAGIC LIFE Masmavi, aile boyu tatillerin olduğu kadar romantik ya da dinlendirici molaların da en sevilen adreslerinden biri.

  2004 yılından beri hizmet veren tesis, 120 bin metrekare alan üzerine kurulu olup 2016 yılında yenilendi. TUI MAGIC LIFE konsepti ile ayrıcalıklı bir tatil sunan tesis, Her Şey Dahil Konsepti ile Belek’te konforlu, lüks ve eğlence dolu bir tatil için ihtiyaç duyacağınız pek çok hizmet sunuyor.

  Belek kıyısında, denize sıfır konumda bulunan tesis, mavi bayraklı plajı ve farklı özellikteki havuzları ile yaz tatillerinin vazgeçilmez durakları arasında yer alıyor. 

  TUI MAGIC LIFE Masmavi, farklı tiplerde tasarlanmış 595 odası ile misafirlerine ihtiyaç duydukları konforu sunuyor. Her biri ev sıcaklığındaki ana bina odalarının yanı sıra Lagoon ve Village oda seçenekleriyle misafirlerini ağırlayan tesiste, doğa ile baş başa olacağınız bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Gün boyu süren eğlence dolu aktiviteler, birbirinden özel bakım ve uygulamalar sunan SPA ve güzellik merkezi, zengin lezzet çeşitliliğine sahip restoranlar, minikler için tatili güzelleştiren etkinlikleri ile çocuk kulübü, spor aktiviteleri, toplantı ve konferans salonları ile TUI MAGIC LIFE Masmavi’de, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

  Sevdiklerinizle birlikte her dakikası mutlu geçecek bir tatil için Belek’te TUI MAGIC LIFE Masmavi’yi mutlaka ziyaret edin!

  TUI MAGIC LIFE Masmavi; Belek merkeze 5 km, Antalya Havalimanı’na ise 35 km mesafede sizi bekliyor.

 • TUI Travel Hotels Türkiye, dünyanın önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan TUI’nin otelcilik alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir yan kuruluşudur. 

  Merkez ofisi Antalya’da bulunan bulunan TUI Hotels & Resorts Türkiye, TUI BLUE, TUI MAGIC LIFE ve Robinson Club gibi %100 TUI’ye ait uluslararası markalarla beraber, TTh ve TT Hotels Turkey adı altında toplam 21 otel ile faaliyetlerini yürütmektedir. 

  Otuz yılı aşkın turizm deneyimi ve zenginleştirilmiş konseptler ile herkese özel tatil anlayışını benimseyen TUI Hotels & Resorts Türkiye, sürdürülebilir turizm anlayışı, güvenilirliği ve rakiplerinden ayrışan servis ve kalite anlayışı ile Türk misafirperverliğinin önemli bir temsilcisidir. 

  Markalarımız ile igili daha ayrıntılı bilgiyi aşağıda web site adreslerinden alabilirsiniz.

   www.tuigroup.com

  www.tui-blue.com

  www.tuimagiclife.com

  www.robinson.com