• Sevdiklerinize ve kendinize keyif, huzur ve eğlence dolu bir tatil armağan edin! Sarıgerme' de buluşalım...

  Muğla’nın eşsiz doğasının tüm özelliklerini cömertçe sergileyen Sarıgerme’de denize sıfır konumda misafirlerini ağırlayan TUI MAGIC LIFE Sarıgerme, 1990 yılından beri hizmet veriyor. 2019-2020 sezonunda yenilenen tesis, 153.000 m² alan üzerinde yer alıyor. Birbirinden şık 253 odası bulunan tesis, 506 yatak kapasitesine sahip. Tesis, 5 yıldızlı otel kategorisinde hizmet veriyor.

  Dalaman, Sarıgerme’de ulaşım açısından misafirlerine avantaj sağlayan konumda yer alan TUI MAGIC LIFE Sarıgerme, 200 metre uzunluğundaki plajı tesis, 2 adet açık, 2 adet kapalı ve 1 adet açık çocuk havuzu ile yazın tadını çıkarmak isteyenleri ağırlıyor. 

  TUI MAGIC LIFE Sarıgerme, sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıkların yanı sıra ayrı barı ve zengin öğünleri ile Her Şey dahil konseptinde hizmet veriyor. Tesiste dünya mutfaklarından özel tatların sunulduğu The Flavour Speciality Restaurant ve Türk mutfağından lezzetlerin servis edildiği Sofra Speciality Restaurant tatil deneyiminize renk katacak. 
  Aile boyu eğlenceye yepyeni bir boyut katan tesiste; hem büyüklerin hem de çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlayan spor aktiviteleri, eğlence programları ve daha birçok olanak var. 

  TUI MAGIC LIFE Sarıgerme, Sarıgerme merkeze 1 km, Dalaman Havalimanı’na 20 km, Ortaca merkeze 20 km ve Muğla şehir merkezine 95 km mesafede yer alıyor. Tesisin yakınından ortalama 30 dakikada bir geçen toplu taşıma araçları ve taksilerle kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 

 • Bodrum’un en güzel noktasında eşsiz hizmetlerle ağırlanın!

  Denize sıfır konumuyla dikkat çeken TUI Magic Life, İçmeler bölgesinde yer alıyor. Kendine ait özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, konforlu odaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlere unutulmaz bir tatil sunan tesis, 70.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu.

  Tesisin dört adet Alakart restoranında birbirinden leziz tatlar şık sofralarla buluşuyor. Denize alternatif olarak açık ve kapalı yüzme havuzlarında eğlenme ve dinlenme olanağı bulabilirsiniz.

  Konforlu ve şık bir şekilde dekore edilmiş olan odalarda misafirlerin ihtiyaç duyabileceği pek çok olanak mevcut. Tesisin SPA merkezinde sauna, hamam ve masaj olanakları ile kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tatilde de zinde kalmak isteyenler için donanımlı bir fitness merkezi de bulunuyor.

  TUI Magic Life Sarıgerme , Dalaman Havaalanı’na 20 km mesafede konumlanıyor.

 • Tesise Giriş Esnasında Alınan Önlemler;
  · Tesise giren herkesin ateşi ölçülecek ve bu doğrultuda yüksek ateşi olan kişilerin tesise girmesine izin verilmeyecektir.
  · Tesiste tüm personel maske takacaktır.
  · Tesiste güvenli sosyal mesafe kuralına uyulacaktır. Sosyal mesafenin korunması adına gerekli yönlendirmeler, bariyerler ve personel bulunacak böylece mümkün olduğunca az temasla hızlı ve rahat bir check-in gerçekleştirilecektir.
  · Misafirlerin ihtiyaç duyması halinde bellboylar, bagajların odalara götürülmesine yardımcı olmak için hazır olacaktır.
  · Oda anahtarları halihazırda dezenfekte edilmiş olacaktır.
  · Misafirler, resepsiyon aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden (mevcut olan tesislerde) ve ayrıca odalardaki bilgi kanalları üzerinden program hakkında bilgiye kolaylıkla ulaşabilirler.
  · Misafirler tesisin mobil uygulaması, WhatsApp veya çağrı merkezleri aracılığıyla personel ile iletişime geçebilir.
  · Lobide ve resepsiyonda yer alan koltuk sayısı azaltılarak kişiler arasında yakın temas ortadan kaldırılmış olacaktır.
  · Misafirlerin kulüp veya golf arabaları aracılığıyla odalarına veya tesis içindeki diğer alanlara gitmek istemesi durumunda, araçlardaki oturma alanı sınırlı olabilir. Misafirler, bu durumda yalnız veya sadece ailesi/grubu ile bir arada ulaşım sağlayabilir. Aynı yönetmelikler asansörler için de geçerli olacaktır.
   
  Odalar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Misafirlere daha hijyenik bir ortam sunabilmek adına odalarda bulunan minder, yatak örtüleri vb. eşyalar odalardan kaldırılmıştır.
  · Tüm temizlik personeli eldiven, maske ve önlük giyecektir. Oda temizliği ve dezenfeksiyon konusunda; özellikle ellerin sık temas ettiği musluk başlıkları, elektrik anahtarları, kapı kulpları, sifon düğmesi, uzaktan kumanda, telefon vb. alanların dezenfekte edilmelerine hassasiyet gösterilmektedir.
  · Odalar temizlik sırasında iyi havalandırılacak ve misafir girmeden önce en az 12 saat boyunca boş bırakılmış olacaktır.
  · Odalardaki havlu ve nevresimler yüksek sıcaklıkta yıkanmış, temiz, dezenfekte ve hijyenik olarak odalara aktarılacaktır. Mobilyalar ise yüksek buhar ile ekstra temizleneceklerdir.
  · Odasında her gün temizlik yapılmasını istemeyen misafirlerin tesise bilgi vermesi durumunda, temizlik planını misafirin isteğine uygun olarak düzenlenebilir.
   
  Genel Alanlar İçin Alınan Önlemler;
  · Tesis genelinde insan temasının yoğun olduğu genel alanlarda yer alan asansör düğmeleri, korkuluklar, tuvaletler, musluk başlıkları, ışık anahtarları, mobilyalar vb. yerler düzenli olarak temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.
  · Tesis genelinde misafirler ve personel kullanımı için el dezenfektanları olacaktır.
  · Klima sistemleri düzenli olarak temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.
   
  Restoranlar ve Barlar İçin Alınan Önlemler;
  · Tesisler ISO 22000 Kalite Sistem Standartlarına uygun olarak işletilmektedir.
  · Tesis odalarının tam kapasitede dolu olmayacak olması, restoran ve barlarda güvenli bir fiziksel temas mesafesi oluşturulmasına yardımcı olacaktır.
  · Restoranlarda rezervasyon sistemi olacaktır. Böylece kapasite üstü kullanım mümkün olmayacak,
  · masalar ve sandalyeler arası mesafe konularak misafirler arası sosyal mesafe korunacaktır.
  · Self-servis büfeleri hizmet vermeyecektir. Büfelerde el temasından kaçınmak adına personeller misafirlere servis edecek olup ayrıca gıda alerjisi vb. konularda da misafirlere gerekli rehberliği sağlayabileceklerdir.
  · Tuz, karabiber, şeker gibi çeşniler tek kullanımlık paketler ile servis edilecektir.
  · Masalar her kullanımdan sonra temizlenip ve dezenfekte edilecektir (kumaş masa örtüleri ve peçeteler kullanılmayacaktır). Tüm tabaklar, bardaklar ve çatal-bıçaklar yüksek sıcaklıklarda bulaşık makinesinde yıkanmış ve temiz çatal-bıçaklar paketlere yerleştirilmiş olacaktır. Açık alanlarda tek kullanımlık tabak ve çatal-bıçak takımı kullanılacaktır.
  · Restoranlar ve mobilyalar düzenli olarak dezenfekte edilecek ve her daim temiz tutulacaktır.
  · Gıda hijyeni konusunda tedarikçiler de tesisin belirlemiş olduğu yüksek standartlara uymaları için kontrol edilmektedir.
  · Tesiste hem gıda hem de su örnekleri düzenli olarak alınıp mikrobiyolojik olarak test edilmektedir.
   
  Plaj ve Havuzlar İçin Alınan Önlemler;
  · Şezlonglar sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenerek, düzenli olarak temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.
  · Havuzlar ve havuz suları her daim temiz tutulmaktadır. Havuz suyu içerisindeki kimyasal seviyeleri ise, yetkililer tarafından belirlenen düzeyde tutulmaktadır.
   
  Eğlence Alanlarında Alınan Önlemler;
  · Yetişkinlere ve çocuklara yönelik etkinlikler, belirli kapasitelerle ve güvenli sosyal mesafeyle düzenlenecektir. Bu doğrultuda etkinlikler için ön rezervasyon yapılması gerekecektir.
  · Eğlence alanlarındaki tüm ekipmanlar ve mekanlar dezenfekte edilmiş olacaktır.
  · Güvenli sosyal mesafeye dikkat edilerek daha çok bire bir oyunlar ve aktiviteler yer
  · düzenlenerek, birçok aktivite açık alanda gerçekleştirilecektir.
   
  SPA ve Kuaför Uygulamaları;

  · Tesis içinde bu alanlara giriş sınırlı tutulacaktır. Sosyal mesafenin korunması kapsamında SPA, Kuaför vb. hizmetler rezervasyon sistemi üzerinden yürütülecektir.
  · İlgili alanlar ve ekipmanlar düzenli olarak temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.
   
  Çalışanlar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Tesis içindeki mağazalar ve SPA’lar da dahil olmak üzere tüm personeller için gerekli eğitimler düzenlenmiştir.
  · Personel düzenli olarak ellerini yıkamalı, sosyal mesafe kurallarına uymalı, maske takmalı ve gerekli durumlarda koruyucu kıyafet giymelidir.
  · Personel artan tüm standartlar hakkında tamamen bilgi sahibidir.
  · Misafir tarafından kullanılmayan alanlar dahil tüm alanlar düzenli olarak temizlenir ve dezenfekte edilir.
  · Personeller Covid-19 hastalığı hakkında artan bir farkındalığa sahiptir ve eğer kendilerini iyi hissetmezlerse, doktor veya hemşire görünmeleri gerektiğini bilmektedirler.